Suport për blerje !
Ofertë!

4352/0403 – Reduksion plastik F/F 1 1/4” x 1” (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 230 L.Çmimi i tanishëm është: 200 L.

-13%

Reduksion plastik F/F 1 1/4” x 1” (10 cope)

4352/0403 - Reduksion plastik F/F 1 1/4” x 1” (10 cope) 230 L Çmimi origjinal qe: 230 L.200 LÇmimi i tanishëm është: 200 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Reduksion plastik F/F 1 1/4” x 1” (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “4352/0403 – Reduksion plastik F/F 1 1/4” x 1” (10 cope)”