Suport për blerje !
Ofertë!

41563 – Steke sprucimi 42cm seria 1 dhe 3

Çmimi origjinal qe: 1,500 L.Çmimi i tanishëm është: 1,290 L.

-14%

Steke sprucimi 42cm seria 1 dhe 3

41563 - Steke sprucimi 42cm seria 1 dhe 3 1,500 L Çmimi origjinal qe: 1,500 L.1,290 LÇmimi i tanishëm është: 1,290 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Steke sprucimi 42cm seria 1 dhe 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “41563 – Steke sprucimi 42cm seria 1 dhe 3”