Suport për blerje !
Ofertë!

230401031 – Zgjatues kabelli me Celes e Zeze me 4 priza 3m kabell 3×1.5mm, me mbrojte femijesh

Çmimi origjinal qe: 1,300 L.Çmimi i tanishëm është: 1,100 L.

-15%

Zgjatues kabelli me Celes e Zeze me 4 priza 3m kabell 3×1.5mm, me mbrojte femijesh

230401031 - Zgjatues kabelli me Celes e Zeze me 4 priza 3m kabell 3x1.5mm, me mbrojte femijesh 1,300 L Çmimi origjinal qe: 1,300 L.1,100 LÇmimi i tanishëm është: 1,100 L.
Brand:AY-KA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zgjatues kabelli me Celes e Zeze me 4 priza 3m kabell 3×1.5mm, me mbrojte femijesh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “230401031 – Zgjatues kabelli me Celes e Zeze me 4 priza 3m kabell 3×1.5mm, me mbrojte femijesh”