Suport për blerje !
Ofertë!

230300031 – Zgjatues kabelli e Zeze me 3 priza 3m kabell 3×1.5mm, me mbrojte femijesh

Çmimi origjinal qe: 1,000 L.Çmimi i tanishëm është: 890 L.

-11%

Zgjatues kabelli e Zeze me 3 priza 3m kabell 3×1.5mm, me mbrojte femijesh

230300031 - Zgjatues kabelli e Zeze me 3 priza 3m kabell 3x1.5mm, me mbrojte femijesh 1,000 L Çmimi origjinal qe: 1,000 L.890 LÇmimi i tanishëm është: 890 L.
Brand:AY-KA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zgjatues kabelli e Zeze me 3 priza 3m kabell 3×1.5mm, me mbrojte femijesh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “230300031 – Zgjatues kabelli e Zeze me 3 priza 3m kabell 3×1.5mm, me mbrojte femijesh”