Suport për blerje !
Ofertë!

18300-20 – Pistolete Ujitje klasike me rregullim presioni

Çmimi origjinal qe: 1,320 L.Çmimi i tanishëm është: 950 L.

-28%

Pistolete Ujitje klasike me rregullim presioni

18300-20 - Pistolete Ujitje klasike me rregullim presioni 1,320 L Çmimi origjinal qe: 1,320 L.950 LÇmimi i tanishëm është: 950 L.
Brand:GARDENA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete Ujitje klasike me rregullim presioni