Suport për blerje !
Ofertë!

159622 – Silikon Sanitar Tekasil I bardhe 280ml (20 cope)

Çmimi origjinal qe: 800 L.Çmimi i tanishëm është: 550 L.

-31%
159622 - Silikon Sanitar Tekasil I bardhe 280ml (20 cope) 800 L Çmimi origjinal qe: 800 L.550 LÇmimi i tanishëm është: 550 L.
Brand:TKK

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Silikon Sanitar Tekasil I bardhe 280ml (20 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “159622 – Silikon Sanitar Tekasil I bardhe 280ml (20 cope)”