Suport për blerje !
Ofertë!

158709 – Shkume Low Expansion 750ml Dyer dhe dritare, me pistolete (12 cope)

Çmimi origjinal qe: 1,070 L.Çmimi i tanishëm është: 790 L.

-26%
158709 - Shkume Low Expansion 750ml Dyer dhe dritare, me pistolete (12 cope) 1,070 L Çmimi origjinal qe: 1,070 L.790 LÇmimi i tanishëm është: 790 L.
Brand:TKK

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shkume Low Expansion 750ml Dyer dhe dritare, me pistolete (12 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “158709 – Shkume Low Expansion 750ml Dyer dhe dritare, me pistolete (12 cope)”