Suport për blerje !
Ofertë!

10.022.75 – Karikues dhe starter baterie 600Ah CE-BC30 12/24 V , 15-30AH

Çmimi origjinal qe: 31,760 L.Çmimi i tanishëm është: 21,900 L.

-31%
10.022.75 - Karikues dhe starter baterie 600Ah CE-BC30 12/24 V , 15-30AH 31,760 L Çmimi origjinal qe: 31,760 L.21,900 LÇmimi i tanishëm është: 21,900 L.
Brand:EINHELL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Karikues dhe starter baterie 600Ah CE-BC30 12/24 V , 15-30AH

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “10.022.75 – Karikues dhe starter baterie 600Ah CE-BC30 12/24 V , 15-30AH”