Suport për blerje !
Ofertë!

04410030 – Celes i gjate L (Hexagon) 3.0 mm

Çmimi origjinal qe: 130 L.Çmimi i tanishëm është: 120 L.

-8%
04410030 - Celes i gjate L (Hexagon) 3.0 mm 130 L Çmimi origjinal qe: 130 L.120 LÇmimi i tanishëm është: 120 L.
Brand:MATADOR

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Celes i gjate L (Hexagon) 3.0 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “04410030 – Celes i gjate L (Hexagon) 3.0 mm”