010317 Set me instrumenta STEINEL
1,990 L 1,590 L Shtoje në shportë
Ofertë!

010317 Set me instrumenta STEINEL

1,590 L

-20%
Marka:STEINEL

Set me instrumenta
per perpunimin
e plastikes se shkrire

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

010317
Set me instrumenta
per perpunimin
e plastikes se shkrire

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “010317 Set me instrumenta STEINEL”