Suport për blerje !
Ofertë!

YT-849332 – Palle 45cm 0,325” 1.3mm 72dh

Çmimi origjinal qe: 1,200 L.Çmimi i tanishëm është: 1,100 L.

-8%

Palle 45cm 0,325” 1.3mm 72dh

YT-849332 - Palle 45cm 0,325'' 1.3mm 72dh 1,200 L Çmimi origjinal qe: 1,200 L.1,100 LÇmimi i tanishëm është: 1,100 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Palle 45cm 0,325” 1.3mm 72dh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-849332 – Palle 45cm 0,325” 1.3mm 72dh”