Suport për blerje !
Ofertë!

YT-55557 – Krik Motorri 2000kg

Çmimi origjinal qe: 68,810 L.Çmimi i tanishëm është: 49,500 L.

-28%

Krik Motorri 2000kg

YT-55557 - Krik Motorri 2000kg 68,810 L Çmimi origjinal qe: 68,810 L.49,500 LÇmimi i tanishëm është: 49,500 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Krik Motorri 2000kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-55557 – Krik Motorri 2000kg”