Suport për blerje !
Ofertë!

YT-55556 – Krik Motorri 1000kg

Çmimi origjinal qe: 46,220 L.Çmimi i tanishëm është: 39,500 L.

-15%

Krik Motorri 1000kg

YT-55556 - Krik Motorri 1000kg 46,220 L Çmimi origjinal qe: 46,220 L.39,500 LÇmimi i tanishëm është: 39,500 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Krik Motorri 1000kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-55556 – Krik Motorri 1000kg”