Suport për blerje !
Ofertë!

YT-38811 – Set Kriketi 1/4″,3/8″& 1/2″

Çmimi origjinal qe: 34,350 L.Çmimi i tanishëm është: 22,900 L.

-33%

Set Kriketi 1/4″,3/8″& 1/2″ 150 cope

YT-38811 - Set Kriketi 1/4",3/8"& 1/2" 34,350 L Çmimi origjinal qe: 34,350 L.22,900 LÇmimi i tanishëm është: 22,900 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set Kriketi 1/4″,3/8″& 1/2″

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-38811 – Set Kriketi 1/4″,3/8″& 1/2″”