Suport për blerje !
Ofertë!

YT-24800 – Pompe testimi presioni Mekanike 12L, 50Bar

Çmimi origjinal qe: 25,870 L.Çmimi i tanishëm është: 19,900 L.

-23%

Pompe testimi presioni Mekanike 12L, 50Bar

YT-24800 - Pompe testimi presioni Mekanike 12L, 50Bar 25,870 L Çmimi origjinal qe: 25,870 L.19,900 LÇmimi i tanishëm është: 19,900 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Kodi Marka Diametri Pressioni Kapaciteti
YT-24800 Yato 490x160x165mm 0-5 MPa 12L