Suport për blerje !
Ofertë!

HJATL2281.L – Xhakete INGCO me zinxhir, masa L

Çmimi origjinal qe: 2,990 L.Çmimi i tanishëm është: 2,390 L.

-20%

Xhakete INGCO me zinxhir, masa L

HJATL2281.L - Xhakete INGCO me zinxhir, masa L 2,990 L Çmimi origjinal qe: 2,990 L.2,390 LÇmimi i tanishëm është: 2,390 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HJATL2281.L – Xhakete INGCO me zinxhir, masa L”