Suport për blerje !
Ofertë!

WCBM0301 – Set me 3 furca pastrimi te mesme per trapan

Çmimi origjinal qe: 1,190 L.Çmimi i tanishëm është: 890 L.

-25%
WCBM0301 - Set me 3 furca pastrimi te mesme per trapan 1,190 L Çmimi origjinal qe: 1,190 L.890 LÇmimi i tanishëm është: 890 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me 3 furca pastrimi te mesme per trapan

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WCBM0301 – Set me 3 furca pastrimi te mesme per trapan”