Vidiator me Goditje me 2 bateri 12V / 25 NM

Vidiator me Goditje me 2 bateri 12V / 25 NM

7,990 L

Marka:INGCO

Vidiator me Goditje me 2 bateri 12V / 25 NM

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vidiator me Goditje me 2 bateri 12V / 25 NM”