CDLI200215 – Vidiator me 2 bateri 20V/2.0 Ah, 45 Nm
11,900 L 8,900 L Shtoje në shportë
Ofertë!

CDLI200215 – Vidiator me 2 bateri 20V/2.0 Ah, 45 Nm

8,900 L

-25%
Brand:INGCO

Vidiator me 2 bateri 20V/2.0 Ah, 45 Nm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Vidiator me 2 bateri
20 V / 2.0 Ah
Moment rrotullimi 45 Nm
Me 2 marshe dhe 16 pozicione rrotullimi
Mandrino veteshtrenguese 10 mm
Sistemi baterise P20S per me shume
se 120 vegla me bateri Ingco

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CDLI200215 – Vidiator me 2 bateri 20V/2.0 Ah, 45 Nm”