Suport për blerje !
Ofertë!

Vidiator Gipsi 600 W elektronik 0-6000 rpm

Çmimi origjinal qe: 29,610 L.Çmimi i tanishëm është: 23,500 L.

-21%

Vidiator Gipsi 600 W elektronik 0-6000 rpm

W6V4-WAZ
Vidiator Gipsi 600 W elektronik 0-6000 rpm 29,610 L Çmimi origjinal qe: 29,610 L.23,500 LÇmimi i tanishëm është: 23,500 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vidiator Gipsi 600 W elektronik 0-6000 rpm”