Suport për blerje !
Ofertë!

V4001002OP – RAL 1002 Spraj boje akrilik E verdhe Matt 400 ml ( 6 cope )

Çmimi origjinal qe: 580 L.Çmimi i tanishëm është: 450 L.

-22%
V4001002OP - RAL 1002 Spraj boje akrilik E verdhe Matt 400 ml ( 6 cope ) 580 L Çmimi origjinal qe: 580 L.450 LÇmimi i tanishëm është: 450 L.
Brand:AMBROSOL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

RAL 1002 Spraj boje akrilik E verdhe Matt 400 ml ( 6 cope )

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “V4001002OP – RAL 1002 Spraj boje akrilik E verdhe Matt 400 ml ( 6 cope )”