Suport për blerje !
Ofertë!

TRK-370-36W – Fasheta Plastike te bardha 370 x3.5 ( 100 cope)

Çmimi origjinal qe: 480 L.Çmimi i tanishëm është: 450 L.

-6%
TRK-370-36W - Fasheta Plastike te bardha 370 x3.5 ( 100 cope) 480 L Çmimi origjinal qe: 480 L.450 LÇmimi i tanishëm është: 450 L.
Brand:TORK

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Fasheta Plastike te bardha 370 x3.5 ( 100 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TRK-370-36W – Fasheta Plastike te bardha 370 x3.5 ( 100 cope)”