Trapan me goditje me bateri 18V, 55 Nm (vetem trup)

Trapan me goditje me bateri 18V, 55 Nm (vetem trup)

10,500 L

Marka:HIKOKI

Trapan me goditje me bateri 18V, 55 Nm (vetem trup)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Trapan me goditje me bateri 18V, 55 Nm (vetem trup)