Suport për blerje !
Ofertë!

DDM28001 – Trapan Kollone 2800 Watt

Çmimi origjinal qe: 52,540 L.Çmimi i tanishëm është: 39,500 L.

-25%

Trapan Kollone 2800 Watt

DDM28001 - Trapan Kollone 2800 Watt 52,540 L Çmimi origjinal qe: 52,540 L.39,500 LÇmimi i tanishëm është: 39,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DDM28001 – Trapan Kollone 2800 Watt”