Suport për blerje !
Ofertë!

HHK15T251001 – Taf Torx T25x100

Çmimi origjinal qe: 280 L.Çmimi i tanishëm është: 190 L.

-32%

Taf Torx T25x100

HHK15T251001 - Taf Torx T25x100 280 L Çmimi origjinal qe: 280 L.190 LÇmimi i tanishëm është: 190 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HHK15T251001 – Taf Torx T25x100”