Suport për blerje !
Ofertë!

T32002CX – Vinc motorri, Kapaciteti 2 Ton

Çmimi origjinal qe: 51,380 L.Çmimi i tanishëm është: 37,500 L.

-27%
T32002CX - Vinc motorri, Kapaciteti 2 Ton 51,380 L Çmimi origjinal qe: 51,380 L.37,500 LÇmimi i tanishëm është: 37,500 L.
Brand:BIG RED

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Vinc motorri, Kapaciteti 2 Ton

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “T32002CX – Vinc motorri, Kapaciteti 2 Ton”