Suport për blerje !
Ofertë!

T31002CX – Vinc motorri, Kapaciteti 1 Ton

Çmimi origjinal qe: 32,950 L.Çmimi i tanishëm është: 28,900 L.

-12%
T31002CX - Vinc motorri, Kapaciteti 1 Ton 32,950 L Çmimi origjinal qe: 32,950 L.28,900 LÇmimi i tanishëm është: 28,900 L.
Brand:BIG RED

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Vinc motorri, Kapaciteti 1 Ton

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “T31002CX – Vinc motorri, Kapaciteti 1 Ton”