Suport për blerje !
Ofertë!

T26801 – Mbajtese motori, Kapaciteti 680 kg

Çmimi origjinal qe: 17,330 L.Çmimi i tanishëm është: 15,900 L.

-8%
T26801 - Mbajtese motori, Kapaciteti 680 kg 17,330 L Çmimi origjinal qe: 17,330 L.15,900 LÇmimi i tanishëm është: 15,900 L.
Brand:BIG RED

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mbajtese motori, Kapaciteti 680 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “T26801 – Mbajtese motori, Kapaciteti 680 kg”