Suport për blerje !

Steke sperkatje turbo e shkurter 30 cm

1,790 L

Steke sperkatje turbo e shkurter 30 cm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Steke sperkatje turbo e shkurter 30 cm 1,790 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Steke sperkatje turbo e shkurter 30 cm