Suport për blerje !
Ofertë!

Sperkates me bateri 5Lt + 1Lt, 6V

Çmimi origjinal qe: 12,670 L.Çmimi i tanishëm është: 9,900 L.

-22%

Sperkates me bateri 5Lt + 1Lt, 6V

Sperkates me bateri 5Lt + 1Lt, 6V 12,670 L Çmimi origjinal qe: 12,670 L.9,900 LÇmimi i tanishëm është: 9,900 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sperkates me bateri 5Lt + 1Lt, 6V