Set me 5 lama sharre Bi-Metali 300 mm / 18T
Vlerësuar me 0 nga 5

Set me 5 lama sharre Bi-Metali 300 mm / 18T

690 L

Marka:INGCO

Set me 5 lama sharre Bi-Metali 300 mm / 18T


Kodi: HSBKT12185

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 5 lama sharre Bi-Metali 300 mm / 18T”