ING-MGT1601 – Saldatrice per MMA/MIG/MAG
54,900 L 35,900 L Shtoje në shportë
Ofertë!

ING-MGT1601 – Saldatrice per MMA/MIG/MAG

35,900 L

-35%
Brand:INGCO

Saldatrice per MMA/MIG/MAG

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ING-MGT1601 – Saldatrice per MMA/MIG/MAG”