Suport për blerje !

Saldatrice inverter MIG/MMA 160A

64,500 L

Saldatrice inverter MIG/MMA 160A

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Saldatrice inverter MIG/MMA 160A 64,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Saldatrice inverter MIG/MMA 160A