Saldatrice Inverter

Saldatrice Inverter

69,500 L

Marka:INGCO

Saldatrice Inverter trefazore MMA me teknologji IGBT 500 A elektrode 3.2-5.0 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Saldatrice Inverter”