Rrjete per ullinj 90gsm 6x12m
7,500 L 5,900 L Shtoje në shportë
Ofertë!

Rrjete per ullinj 90gsm 6x12m

5,900 L

-21%
Brand:BORMANN

Rrjete per ullinj 90gsm 6x12m

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rrjete per ullinj 90gsm 6x12m