Suport për blerje !

RH10506 – Matrapik Super Select SDS-plus 1050W, 4.5J

10,900 L

Matrapik Super Select SDS-plus 1050W, 4.5J / me 3 punto +2 dalta

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
RH10506 - Matrapik Super Select SDS-plus 1050W, 4.5J 10,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

RH10506 – Matrapik Super Select SDS-plus 1050W, 4.5J / me 3 punto +2 dalta

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RH10506 – Matrapik Super Select SDS-plus 1050W, 4.5J”