Qeleshe mikrofibel

Qeleshe mikrofibel

150 L

Qeleshe mikrofibel per rrul 50mm 2″


Kodi: HRC3305008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qeleshe mikrofibel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *