Suport për blerje !
Ofertë!

Punto SDS-Plus 8 x 260 mm me 4 koka

Çmimi origjinal qe: 1,450 L.Çmimi i tanishëm është: 1,290 L.

-11%

Punto SDS-Plus 8 x 260 mm me 4 koka

Punto SDS-Plus 8 x 260 mm me 4 koka 1,450 L Çmimi origjinal qe: 1,450 L.1,290 LÇmimi i tanishëm është: 1,290 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto SDS-Plus 8 x 260 mm me 4 koka