Suport për blerje !
Ofertë!

DBH1210602C – Punto SDS-Plus me 4 koka 6×160 mm

Çmimi origjinal qe: 170 L.Çmimi i tanishëm është: 160 L.

-6%

Punto SDS-Plus me 4 koka 6×160 mm

DBH1210602C - Punto SDS-Plus me 4 koka 6x160 mm 170 L Çmimi origjinal qe: 170 L.160 LÇmimi i tanishëm është: 160 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DBH1210602C – Punto SDS-Plus me 4 koka 6×160 mm”