Suport për blerje !

Punto SDS-Plus 5 x 110 mm

390 L

Punto SDS-Plus 5 x 110 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Punto SDS-Plus 5 x 110 mm 390 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto SDS-Plus 5 x 110 mm”