Vendmbajtëse
Punto SDS-Plus

Punto SDS-Plus

220 L

Punto SDS-Plus 6×210 mm


Kodi: DBH1210603

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto SDS-Plus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *