Punto SDS-Plus 16 x 160 mm me 4 koka

Punto SDS-Plus 16 x 160 mm me 4 koka

2,690 L

Marka:HIKOKI

Punto SDS-Plus 16 x 160 mm me 4 koka

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto SDS-Plus 16 x 160 mm me 4 koka