Punto SDS-Plus
Vlerësuar me 0 nga 5

Punto SDS-Plus

350 L

Marka:INGCO

Punto SDS-Plus me 4 koka 12×160 mm


Kodi: DBH1211201C

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto SDS-Plus”