Punto SDS-Max
Vlerësuar me 0 nga 5

Punto SDS-Max

2,200 L

Punto SDS-Max 25×540 mm


Kodi: DBH1242505

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto SDS-Max”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *