Suport për blerje !
Ofertë!

Punto SDS-Max 28 x 570 mm

Çmimi origjinal qe: 11,390 L.Çmimi i tanishëm është: 9,900 L.

-13%

Punto SDS-Max 28 x 570 mm

Punto SDS-Max 28 x 570 mm 11,390 L Çmimi origjinal qe: 11,390 L.9,900 LÇmimi i tanishëm është: 9,900 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto SDS-Max 28 x 570 mm