Suport për blerje !
Ofertë!

Punto Freze 36 x 30 mm per trapan magnetik

Çmimi origjinal qe: 9,950 L.Çmimi i tanishëm është: 8,500 L.

-15%

Punto Freze 36 x 30 mm per trapan magnetik

Punto Freze 36 x 30 mm per trapan magnetik 9,950 L Çmimi origjinal qe: 9,950 L.8,500 LÇmimi i tanishëm është: 8,500 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto Freze 36 x 30 mm

per trapan magnetik