Prerese Tubi
Vlerësuar me 0 nga 5

Prerese Tubi

890 L

Prerese Tubi Plastik 193mm, per prerje 3-42mm


Kodi: HPC0543

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerese Tubi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *