Suport për blerje !

HPC0232 – Prerese Tubi bakri dia.prerje 3-32 mm

990 L

Prerese Tubi bakri dia.prerje 3-32 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HPC0232 - Prerese Tubi bakri dia.prerje 3-32 mm 990 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HPC0232 – Prerese Tubi bakri dia.prerje 3-32 mm”