Pompe graso

Pompe graso

29,900 L

Marka:INGCO

Pompe graso me ajer 45 Lt, 6-8 Bar

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe graso”