Pompe centrifugale

Pompe centrifugale

6,900 L

Brand:INGCO

Pompe centrifugale 370 W, hedhja 18 m, prurja 80 l/min

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe centrifugale”